Cena A (nad 0 bm): 52,20 Kč bez DPH (=63,16 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 51,70 Kč bez DPH (=62,56 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 50,90 Kč bez DPH (=61,59 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 50,50 Kč bez DPH (=61,11 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Tento produkt je prodáván na ucelená balení po 25 bm.

Katalogové číslo: 14125

Výška pletiva je 125 cm, je bez zapleteného napínacího drátu ( o výhodách tohoto provedení si přečtěte v podrobném popisu výrobku nebo v montážním návodu), průměr drátu včetně poplastování je 2,5 mm. Pletivo je vyráběno z pevného žárově zinkovaného ocelového drátu dle ČSN 426410 z průměru 1,7 mm, který je po žárovém zinkování  potažen extrudovaným plastem, oko je 50 mm, barva pletiva je ANTRACIT - RAL 7016 - černá. Extrudování roztaveným plastem a silný drát 2,5mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přes 20 let!

4-hranné pletivo je to nejběžnější a neuniversálnější pletivo pro všeobecné použití a nalezne své užití zejména při oplocení domů, výroben, továren,  hřišt, zahrad, v zemědělství, sadařství či při oplocení průmyslových objektů. Toto pletivo je vyrobeno v ČR pod certfikací EN ISO 9001, která garantuje tu nejvyšší kvalitu !!!

Balení jednotlivých rolí je 25metrů, Prodej na celé role. Spojení jednotlivých pletiv zapletením spojovací spirály ( z kterých je pletivo vyrobeno) je přitom velmi jednoduché a spoj není vůbec vidět .

K montáži doporučujeme:

napín. drát v 3-nás. délce pletiva+rezerva 10 %.
vázací drát - 1 bal. na 50 m plet. .
ráčny - 3 ks na 25bm pletiva .

Moderní černá barva ANTRACIT získává na oblibě čím dál více zákazníků kombinací osvědčeného klasického pletiva, které vyniká pružností, jednoduchou montáží, nízkou cenou, mnohostranným použitím a zmiňovanou moderní černou barvou. K tomuto pletivu máme širokou škálu doplňků také v provedení černé barvy ANTRACIT - sloupky, dráty, branky a brány ( u branek a bran si zvolte modifikaci barvy antracit), atd...

Montáž pletiv bez zaplet. napinacího drátu má mnoho výhod, mezi něž zejména patří:
Rychlost montáže (cca 100m/dopoledne)
Úspora materiálu ( i 5cm délka pletiva lze libovolně kamkoliv zaplést)
Jednoduchost ( montáž zvládne opravdu každý)
Variabilnost (nemusí se napojovat složite nap. drát, pletivo lze kdekoliv rozplést)
Náš tip !!!!! Spočítejte si cenu Vašeho plotu a všech potřebných komponentů on-line na: kalkulator.e-pletivo.cz

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.