Aktuality

Březnové slevy na celý sortiment

Březnové slevy na celý sortiment

16. 3. 2023

Jaro již klepe na dveře a právě nyní je ten správný čas na opravu a stavbu nového plotu. Využijte naší březnové akce a nakupujte pletiva a vše na stavbu plotů s akční slevou.

Nabízíme Vám výprodej více jak 100 položek s další slevou až 15%. Seznam položek ve výprodeji je zde.

V březnu nabízíme také mimořádnou slevu 10% na celý sortiment branek FAB. 2-křídlých bran FAB, branek Exlusive, Bran Exclusive a branky basic. Nabízíme také za snížené ceny zakázkově vyráběné brány a branky a posuvné brány. Svojí atypyckou bránku, bránu, posuvku si můžete nakonfigurovat zde ( a my Vám jí do 14 dnů vyrobíme a dovezeme).

Veškeré materiály Vám rádi ZDARMA dovezeme po celé ČR do 3 prac. dnů. Nebo si můžete materiály vybrat, prohlédnout a nakoupit na našich střediscích ve Vamberk, Vsetíně a Tymákově u Plzně.

Naši spolehlivost, kvalita, rychlost a pečlivost garantujeme již 25 let a potvrzují jí tisíce spokojených zákazníků ( zde jsou reference).

PLOTY VAMBERK -  JE JEDNIČKA NA TRHU S PLOTY. Dovolte nám o tom přesvědčit i Vás.

 
Elektrické a benzínové vrtáky na díry na sloupky

Elektrické a benzínové vrtáky na díry na sloupky

16. 3. 2023

K objednávkám plotů od WIRE METAL Vamberk Vám zdarma zapůjčíme vrták na betonování sloupků.

Nově máme ve výbavě i elektrické jamkovače/vrtáky MAKITA. Tyto velmi výkonné a bezpečné stroje v kombinaci s našimi vrtacími hlavami velmi rychle a bezpracně vyvrtají otvory do hloubky 80-90cm pro betonový základ sloupku při stavbě plotu. Fotogalerie vrtáku je zde

Vrtací stroje jsou napájeny dvěma aku bateriemi a na jedno nabití se vyvrtá cca. 20-30 děr, což je ideální pro bezpečnost a plynulost práce při stavbě plotu. Nové nabití trvá cca. 30min. a může se pokračovat s dalšími jámami. Součástí vrtacího stroje je i dvojnabíječka a 2 silné baterie. Více informací o zapůjčení vrtáků je zde

Dále nabízíme tyto služby a bonusy pro naše zákazníky:

 
Představujeme Vám zakázkovou bránovou výrobu PLOTY VAMBERK

Představujeme Vám zakázkovou bránovou výrobu PLOTY VAMBERK

8. 3. 2023

Mimo strojově vyráběného pletiva, drátěných panelů a typizovaných bran a branek se zabýváme zámečnickou zakázkovou výrobou všechy typů branek a křídlových, posuvných bran, zámečnických komponentů pro ploty a oplocení. Disponujeme širokým portfoliem vybavení a technologiemi od projekce, dělení materiálu plasmového sváření, laserového vypalování, tvarování, ohýbání, robotického pracovište  a následného zinkování, poplastovávání pollyesterem s polymerací. Následně poplastované výrobky kompletujeme, brány vyplétáme výplněmi, kvalitně balíme, aby nedocházelo k poškození přepravou a expedujeme k našim zákazníkům dodávkami, náklaďáky, kamiony. Ročně vyexpedujeme přes 2 500 zakázkových posuvných a křídlových bran a branek, lesních závor a více jak 12 tis. typizovaných bran. Tímto se řadíme mezi největší dodavatelé bran ve střední Evropě.

Naši zakázkovou výrobu si můžete nakonfigurovat zde nebo o si vybrat ze široké nabídky hotových výrobků na www.e-pletivo.cz  Přinášíme Vám také fotogalerii z výroby a hotových bran, kterou  si můžete prohlédnout zde

 
Vánoce a Nový rok 2023

Vánoce a Nový rok 2023

14. 12. 2022

Přejeme Všem zákazníkům pohodové Vánoce a štastný Nový rok a informujeme o otevírací době našich středisek

Vamberk - otevřeno do 23.12 ** otevřeno 27.- 29.12 ** otevřeno od 10.1.2023

Vsetín - otevřeno do 23.12 ** otevřeno od 9.1.2023

Tymákov u Plzně - otevřeno do 23.12 ** otevřeno od 9.1.2023

Otevírací doby středisek 7,00 - 12,00 a 13,00-15,30

Rozvozy zakázek našimi vozidly - do 23.12., od 27.-28.12 ** po Novém roce začínáme pravidelně rozvážet od 10.1.2023

 

 

 

 

 
Branky a brány ve výprodeji!!!!!

Branky a brány ve výprodeji!!!!!

24. 11. 2022

 
aplikace Kalkulátor plotů verze 1.01

aplikace Kalkulátor plotů verze 1.01

22. 11. 2022

Představujeme naši aplikaci pro systém Android pro tvorbu výpočtů plotů pro telefony a tablety. V systému si můžete navrhovat nepřeberné množství kombinací plotů z naší nabídky, vytvářet cenové kalkulace a objednávat sestavy plotových komponentů pro Vaši stavbu plotu. Aplikace je ke stažení zde:

Výhody aplikace:

provoz i v offline provedení bez nutnosti připojení k internetovému připojení

možnosti ukládání jednotlivých sestav pro pozdější editaci, objednání

kompletní přehled sortimentu, skladová dostupnost, možnost přímého vytvoření objednávek

Upozorňujeme, že pro provoz v offline rezimu trvá prvotní nahrání aplikace trochu déle  (cca. 2 minuty), ve verzi 1,02, kterou chystáme bude zpracován i modul kalkulace atyp. bran a branek, který zatím běží pouze na webovém rozhraní

 

 

 

 
Lesní uzlíkové pletivo a ocelové oplocenkové sloupky

Lesní uzlíkové pletivo a ocelové oplocenkové sloupky

6. 11. 2022

moderní kombinace pro oploceování lesních kultur proti okusu a ohryzu zvěří. Z pilotního projektu dodávky desítek kilometrů uzlíkového pletiva a tisíců ocelových profilových "Cééé" Zn sloupků do skalnatého a náročného terénu CHKO České Švýcarsko jsme zavedli do našeho sortimentu kombinaci, která se vyznačuje jednoduchou a rychlou instalací i do těžkých kamenitých a skalnatých půd
Výběr pletiv a sloupků je zde:
 

 
Přehled nejběžnějších sestav plotů

Přehled nejběžnějších sestav plotů

28. 9. 2022

Pro lepší orientaci jsme pro Vás vytvořili nejčastěji odebírané sestavy plotů tak, jak jsou mezi zákazníky oblíbeny. Výpočet sestavy zjistíte tak, že kliknete na název sestavy a v novém okně prohlížeče se Vám výpočet zobrazí v našem kalkulátoru. Výpočet zde můžete různě upravovat, modifikovat, atd..

Výpočet je stanoven pro všechny komponenty potřebné pro stavbu 100m plotu + 1 branka a 1 brána. Berte tyto výpočty jako vodítko v jaké cenové úrovni( pro porovnání) a pro získání zkušeností, co konkrétně na daný plot potřebujete. Samozřejmě si následně můžete změnit délku plotu, přidávat strany, ubírat/ měnit/ přidávat branky a brány, atd...

Věříme, že Vám naše přehledy ulehčí práci a orientaci v sortimentu plotu a pomohou Vám s volbou toho nejlepšího řešení pro Váš záměr. Varant a kombinací jsou stovky a tvorba sestav je časově náročná, proto mějte trpělivost, postupně je budeme rozšiřovat a přidávat.

*** sestavy plotů pro rodinné domy bez podhrabových desek - funkční

*** sestavy plotů pro rodinné domy s podhrabovými deskami - v přípravě

*** sestavy plotů pro průmysl, obchodní prostory bez podhrabových desek - v přípravě

*** sestavy plotů pro průmysl, obchodní prostory s podhrabovými deskami - v přípravě

*** sestavy plotů zemědělství, lesnictví a pastevectví -  v přípravě

*** sestavy plotů pro mobilní oplocení - v přípravě

 
Pouze nyní nerezové kliky u bran a branek KLASIK zdarma

Pouze nyní nerezové kliky u bran a branek KLASIK zdarma

9. 9. 2022

Vyberte si z naší nabídky bran a branek různých provedení, rozměrů a barev a my Vám dáme k Vaší brance nebo bráně KLASIK nerezovou kliku v hodnotě 400 Kč zdarma. Náš výrobní program zahrnuje standartní rozměry i možné modifikace různých velikostí, barev, výpletů, úprav, ..)

Náš výrobní program pokrývá  branky klasik FAB   ***  2-křídlé brány klasik FAB  ***  branky Exlusive  ***  brány Exlusive *** branky a brány oko na visací zámek  ***  bránový program SAVAN  ***  pousvné brány nesené  ***  posuvné brány na kolejnici  ***  motory pro elektrické otevírání bran
Nebo si sestavte svojí bránu/branku přesně dle svých požadavků v našem unikátním on-line kalkulátoru

 
Proč si zvolit e-pletivo?

Proč si zvolit e-pletivo?

1. 9. 2022

* Doprava po ČR zdarma vlastními auty do tří pracovních dnů! (mimo betonových sloupků a zakázek do 2 000 Kč)

* Nejlepší ceny, při garanci dodávek výrobků v té nejvyšší kvalitě!

* Vše, co nabízíme, máme okamžitě skladem + vlastní výroba zakázkových komponentů. Nepřeberně široký sortiment!

* Přehledný moderní e-shop a on-line kalkulátor - spočítejte si svůj plot na tři kliknutí!

* Poradenství, rozpočty zdarma a obratem, individuálni přístup!

* Většinu pletiv rozměřujeme bez příplatku přesně na požadované délky!

* Již 20 let na trhu, přes 2 500 expedovaných zakázek měsíčně! Realizujeme buď dodávky materiálů pro stavby plotů svépomocí nebo i realizujeme stavby plotů na klíč!

www.e-pletivo.cz - je prostě jednička na trhu s ploty!

 
Zavřeno

Zavřeno

4. 7. 2022

Milí a vážení zákazníci, dne 4.7 až 6.7 jsou všechny naše pobočky uzavřené. Znovu otvíráme 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

 
Inventura Vsetín

Inventura Vsetín

30. 6. 2022

Od 30.6 do 1.7 proběhne na VSETÍNSKÉM středisku INVENTURA, prodejna bude uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.