Rychlost

Vyřízení všech objednávek do 3 prac. dnů od přijetí objednávky  - díky zkušenostem, zázemí, moderní technice, nejmodernějšímu software, nevyčerpatelným skladovým zásobám, jedinečnému postavení na trhu !!!

 

Ihned po obdržení Vaší objednávky objednávky Vaší zakazku zpracováváme, kompletujeme, vychystáváme k expedici.  V systému dopravy  třídíme a řadíme zakázky dle jednotlivých okresů a spojujeme jednotlivé drobné  zakázky do ucelených vozů, připravujeme daňové doklady.  Výsledkem je, že do 3 pracovnćh dnů od přijetí  objednávky Vaší zakázku dodáme a dovezeme ( zakázky nad 2 000 Kč zcela zdarma !!!). Předem Vám náš informační  systém pošle na zadaný email avizo s kopii faktury(pro Vaši kontrolu správnosti vychystané zakázky) a SMS zprávu  na Váš zadané tel. číslo  mob. telefonu V avizu se dozvíte  telefon na řidiče do kabiny, částku k vyplacení, termín dodání, předpokládaný čas dodání.

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.