Cena A (nad 0 ks): 2 679,60 Kč bez DPH (=3 242,32 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 2 528,40 Kč bez DPH (=3 059,36 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 2 467,50 Kč bez DPH (=2 985,68 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 2 388,80 Kč bez DPH (=2 890,45 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 11129

Branka výšky 125cm a šíře křídla 100cm, poplastovaná se zavíráním na kliku a zamykatelná dozickým klíčem, vypletená 4-hranným(klasickým) pletivem. Šíře celé branky vč. sloupků je cca. 115cm.

Akce! Nyní dostanete od nás k této brankce nerezovou kliku v hodnotě 400 Kč zdarma.

Branka je vyrobena ze zinkovaných trubek, které jsou poplastovány na odstín RAL 7016 - ANTRACIT, hrubý povrch. Paktické funkční provedení této branky předurčuje použíti této branky ve všech segmentech uplatnění a to zejména v kombinaci s klasickým pletivem při oplocování zahrad, rodinných domů, sadů, atd...Český kvalitní výrobek, žádný dovoz Čína, Polsko

Jiné rozměry křídel nebo výpletů si můžete zvolit v modifikaci. Přehled o možných modifikacích je přehledně vidět v obrázkové galerii výrobku. V modifikacích jsou nejběžnější a nejžádanější kombinace barvy, výpletu a rozměru. ( Požadujete-li jinou modifikaci, která je v galerii, ale není v nabídce modifikace, kontaktujte nás např. e-mailem, vyřešíme Váš požadavek individualně). Mimo uvedené modifikace si můžete nakonfigurovat svojí branku/ bránu zcela dle svých představ v našem on-line konfigurátoru bran a branek.

*  Křídlo branky - venkovní rám je svařen ze zinkované trubky 38mmm, následně do tohoto rámu je vevařen další trubkový rámeček z trubky 14mm a kapsa na zamykací mechanismus. Následně je celý rám kvalitně poplastován polyesterovým poplastováním na barvu RAL 7016 - hrubý ANTRACIT. V modifikaci výrobku si můžete navolit jinou šíři a nebo jiný výplet

*  Brankové sloupky (pantový a dorazový) jsou vyrobeny z trubky 60mm stěny 2,5mm. Sloupky jsou o cca. 50cm delší na zabetonování než je výška branky ( jámu na sloupek vykopejte cca. 80-90cm, spodní půlku zasypte betonem, uhutněte a poté vložte sloupek. Pro zpevnění, můžete napříč sloupkem prostrčit např. roxor, hřebík, drát, atd., který zabrání protočení sloupku v betonu, Dodáváno včetně vrchních víček

*  Příslušenství branky: horní a dolní stavitelný pant kterým jednoduše nastavíte přesné umístění křídla branky, veškeré kování, doraz křídla na sloupek, spojovací materiál a klika se zavíracím mechanismem. Součástí branky je schématický montážní návod pro jednoduché sestavení a montáž.

Branka je v univerzálním provedení pro pravé i levé použití, pomocí dovíracího mechanismu nastavíte směr otevírání k sobě nebo od sebe.

Součástí branky není cylindrická vložka, protože si klíč částo zákazníci sjednocují s domovním klíčem, ale můžete si jí dokoupit samostatně.

Branku doporučujeme vždy na obou bránových sloupcích zavzpěrovat. Vzpěry uchytíte na brankové sloupky pomocí objímky 60mm. Montáž 4-hranného ( klasického) pletiva na sloupek branky se provádí obšitím sloupku vázacím drátem.

 

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní. V sekci atyp. výrobků Vám přinášíme fotogalerii již vyrobených zakázkových bran, branek a posuvných bran.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

 

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.