Cena A (nad 0 ks): 389,10 Kč bez DPH (=470,81 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 371,30 Kč bez DPH (=449,27 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 362,30 Kč bez DPH (=438,38 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 350,50 Kč bez DPH (=424,11 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Minimální množství k objednání je 3 ks.

Katalogové číslo: 20250

Podhrabová deska z betonu je jediná funkční varianta ( na rozdíl od plastových deskových náhražek, atd..) jak zamezit prorůstání trávy plotem, jak zpevnit a zmohutnit celý plot, jak zamezit podhrabání zvířaty.  Použitím betonové desky zvýšíte užitnou hodnotu celého plotu a zajistíte jednoduché sekání a skvělou údržbu zeleně kolem plotu.

Povrch desek RODEPA je hladký, desky jsou velmi kvalitní a vyráběny metodou kontinuálního lití. Výroba v ČR.

Délka 250 cm, výška 20 cm, šířka 5 cm, deska je vyrobena z vibrolitého betonu a armonvána ocelovou výztuží. Deska disponuje hladkým profilem bez nosu a rovným profilem se sraženou horní hranou.

Z důvodu nutnosti převozu těchto desek "na stojato" expedujeme v minimální množství 3ks desek od rozměru ( a více). jelikož menší množství nejde řádně upevnit kurtou nastojato na paletu. Děkujeme za pochopení

Uchycení k plotovému sloupku se provádí pomocí držáku podhrab. desek (Zn nebo nerez). Při použití podhrabové desky je potřeba vždy povýšit i délku sloupku o cca 20 cm oproti doporučené výšce.

Výrobek s placenou dopravou! Cena dopravy podhrabových desek je závislá na požadovaného množství desek a PSČ dodací adresy.

POZOR !! upozorňujeme, že s podhrabovým deskami i přes zpevnění armovací výztruží  je NUTNO pracovat ( manipulace, uložení desek, skladování, atd...) vždy nastojato. Nikdy desky nepokládejte, hrozí prasknutí !!!

Výrobek je expedován na zpoplatněném nevratném obalu ( paletě) v hodnotě 150 Kč/paletu. Na paletě je 15ks + dokládáme na POSLEDNÍ  paletu max. 5ks navíc ( systém Vám automaticky dopočítá potřebný počet nevratných obalů do objednávky)

Doprava je realizována klasickým náklaďákem bez hydraulické ruky, proto je nutné si zajistit vlastní skládání (ručně nebo vysokozdv. vozíkem, bagrem, nakladačem).

Postup při manipulaci s deskami.
Se zabezpečenou, originálně zabalenou paletou, je možné manipulovat pouze manipulační technikou určenou výhradně pro přesun palet. Paletami manipulujeme vždy originálními vidlemi, a to výhradně ve směru - kolmo na desky (kolmo na delší stranu palety). Přesun celé palety musí probíhat plynule, bez otřesů, nárazů, aby nedošlo k poškození výrobku.
Paletu s deskami umístěte opatrně na vodorovný, upravený podklad. Před přerušením, odstraněním ztužujících, zabezpečovacích plastových a ocelových pásů, zabezpečte, aby desky zůstaly stále ve svislé poloze. Pokud potřebujete manipulovat s deskami jednotlivě, přesun provádějte stále ve svislé poloze. I dočasné uskladnění desek musí být ve svislé poloze, zabezpečeno proti překlopení, atd. Dále si připravte držáky na sloupky a zkontrolujte si vzdálenost mezi držáky desek (ponechte si rezervu min. 1 cm, aby desku bylo možné snadno vložit do držáků). Po prověření vzdálenosti mezi držákyuchopte desku na koncích (manipulují minimálně dvě osoby) a otočte desku kolem podélné osy o 180° tak, aby zkosená hrana byla nahoře. (toto je jediný okamžik, během které je deska “na ležato”.)Desku opatrně zasuňte do držáků až na jeho spodní část. Tím je deska osazena a je možné deskupřihrnout a to rovnoměrně po obou stranách. Desky se nesmí zatěžovat jednostranně ! Přesun podhrabové desky a manipulace s ní se provádí VÝHRADNĚ VE SVISLÉ POLOZE !!! Desky nenoste na “placáka”, nepřevážejte jednotlivě na vidlích vysokozdvižného vozíku, bagru a už vůbec ne na kolečku, atd. Desky nepřevážejte na rozdělané paletě ! Na desky, které nejsou stále ve svislé poloze, nebo s nimi bylo manipulováno v rozporu s návodem na manipulaci, není možné uplatnit reklamaci. Převzetím zboží zákazník odsouhlasil, že zboží bylo předáno v pořádku a bez závad. Napozdější reklamace nebude brán zřetel.


Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.