Benzínový/ elektrický vrták

Benzínový nebo elektrický vrták k zapůjčení zdarma

Nejpracnější a nejnáročnější jsou při celé činnosti zemní práce spojené s kopáním děr pro betonování sloupků. Abychom Vám usnadnili tuto činnost, zapůjčíme Vám zdarma špičkový bezúdržbový benzínový vrták. Kromě urychlení výstavby plotu výrazně snížíte manuální pracnost při vrtání děr při zachování vysoké stability plotu, jelikož při pravidelném odkrajování zeminy břitem nenarušíte stabilitu a soudržnost okolních hmot. Zda preferujete benzínový nebo elektrický vrták nám případně napište do poznámky objednávky, ovšem o tom, zda benzínový nebo elektrický rozhoduje to, které jsou k dispozici.

Při objednávce nad 30 000 Kč včetně DPH Vám zapůjčíme na 10 dní zdarma benzinový nebo elektrický vrták. Vy si pouze zakoupíte vrtací hlavu 90/15cm za 1 250 Kč + DPH. Tato hlava vyvrtá cca 100-200 děr.

Při objednávce nad 50 000 Kč včetně DPH Vám zapůjčíme na 10 dní zdarma benzínový/el. vrták a zdarma ještě přiložíme vrtací hlavu 90/15cm. Tato hlava vyvrtá cca 100-200 děr.

Benzínový/el vrták včetně návodu k obsluze doveze řidič společně se zakázkou do tří dnů po objednání zboží. V termínu 10  až 12 dní po zapůjčení vrták zdarma odveze. Při předání předvede řidič funkčnost stroje a zaučí obsluhu. Při odvozu zkontroluje funkčnost vrtáku. Do benzínového vrtáku se dolévá benzín s přidáním oleje pro 2-takt. motory v poměru 1:40 (jako do motorové pily). V případě poškození stroje hrubým zacházením nebo neodborným používáním doúčtujeme cenu stroje - 14 600 Kč včetně DPH. Součástí zapůjčení není palivo ( benzín s olejem). Elektrický vrták MAKITA je napájen 2 AKU bateriemi. Součástí zápůjční MAKITA sady je vrtací stroj + 2x baterie + dvojnabíječka

K zapůjčení máme přes 30 vrtacích zařízení. V případě většího zájmu než je počet vrtáku bude rozhodovat pořadí přijatých zakázek.

Vrtáky si můžete vyzvednout osobně na našich obchodních centrech Vamberk, Telč, Vsetín a Tymákov a nebo Vám je za poplatek i dovezeme s materiálem a odvezeme zpět.

V případě zájmu zákazníků, jejichž objednávka nedosahuje uvedené hodnoty, bude rozhodovat o zapůjčení to, zda jsou nějaké vrtáky volné.

Pokud ano, bude cena za zapůjčení vrtacího strojku bez vrtací hlavy 2 400 Kč vč DPH/10 dní.

K zapůjčení je nutno zakoupit vrtací hlavu 90/15cm za 1 250 Kč + DPH. Tato hlava vyvrtá cca 100-200 děr. V ceně je doprava tam i zpět.

Součástí vrtáku je provozní návod a bezpečnostní pokyny při vrtání.

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.