Cena A (nad 0 ks): 1 455,50 Kč bez DPH (=1 761,16 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 1 410,00 Kč bez DPH (=1 706,10 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 1 387,30 Kč bez DPH (=1 678,63 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 1 319,10 Kč bez DPH (=1 596,11 Kč s DPH)

k dodání do 10 dnů

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Minimální množství k objednání je 10 ks.

Katalogové číslo: 31124

Pevný, moderní a kvalitní plotový 2D panel výšky 163cm a délky 250cm, zinkovaný a následně poplastovaný na jakýkoliv odstín ve stupnici RAL ( vč. variant hladký antracit, zelený odstín, jakákoliv barva, atd..) .

Panel je vyroben ze svislých drátů průměru 5mm, které jsou z přední a zadní strany provařeny vodorovnými dráty 5mm. Oka panelů jsou 50 x 200mm. Vodorovné vyztužení předními a zadními dráty dodává panelu požadovanou pevnost. Atraktivní rovný 2D profil panelu bez nutnosti vytvoření prolisu dodává oplocení z těchto panelů moderní, netradiční vzhled. Vertikalní dráty jsou nahoře i dole přetaženy o 2cm, čímž tvoří bariéru hrotů proti přelézání.

Tento panel dodáváme v barvě dle Vašeho výběru. Neexistují tedy meze pro realizaci Vašeho plotu tak, aby i plot byl barevně sladěn s Vašim  architektonickým záměrem. Minimální počet kusů pro poplastování z důvodu náročnosti přestavení plastovací linky je alespoň 20ks. Termín dodání barevných poplastovaných panelů je 14-20 dni.  Ve stejné barvě Vám můžeme dodat hranaté sloupky 60x40mm nebo 60x60mm nebo barevné kulaté sloupky pr. 48mm.

Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Montáž spočívá v přišroubování panelů mezi (nebo na) zabetonované sloupky. Nejčastěji se panely přichycují na :
** hranaté sloupky 60x40mm pomocí kovových objímek.  Toto je  nejčastější varianta a námi doporučovaná varianta. Uchycení na sloupek probíhá pomocí 3ks kovových průběžných objímek 60x40mm, V nabídce máme i rohové a koncové objímky. Výhodou použití kombinace panelu a sloupku 60x40mm a objímek je, že modul délky sestavy odpovídá přesně podhrabovým deskám délky 250cm/výška20cm a délky 250cm/výška30cm a tudiž je nemusíte zkracovat.
**  hranaté sloupky 60x60mm. Uchycení se provádí pomocí panelového úchytu Zn (po montáži nabarvit), kdy je panel "z boku" sloupku nebo pomocí plastových úchytek , kdy panel není mezi sloupky, ale je umístěn před sloupkem. V případě použití tohoto systému je potřeba podhrabové desky délky 250cm zkrátit o 5cm na požadovaný modul.
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
Branky a brány v provedení žárového zinku nebo libovolné barvy nedržíme skladem, ale níže uvedené typy si můžete k zinkovaným panelům a sloupkům objednat i v provedení žárového zinku. Doporučujeme k zinkovanému plotu i velmi výhodnou verzi v provedení šedého poplastování. Pro probarvené panely a ploty můžete zvolit variantu probarvené branky nebo brány na stejný odstín dle plotu.
brány Exlusive, branky Exlusive, nebo atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.
Veškeré typy plotů si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu v našem on-line kalkulátoru

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.