Cena A (nad 0 ks): 57,00 Kč bez DPH (=68,97 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 53,00 Kč bez DPH (=64,13 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 51,00 Kč bez DPH (=61,71 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 49,00 Kč bez DPH (=59,29 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 31802

NOVINKA !!!

Úchytový prvek pro montáž panelů na betonový pilíř (např. štípaný beton, kamenný sloup, lícové cihly, zděný sloupek, zeď domu atd.) je vyroben z nerezové oceli.

Princip montáže spočívá ve vyvrtání díry do betonové stěny (pr 12 mm hloubky min. 8 cm do které se umístí dřík držáku (volně bez betonování, tmelení chemické malty), následně vznikne kluzný spoj, který zaručuje uchycení bez zbytečného pnutí panelu způsobené během provozu tepelným rozpínáním či mechanickým namáháním.

Idealní vnitřní rozteč pilířů je 258 - 260 cm pro všechny panely výjma panelů LarioEco(zde dodržte 308-310cm). Rozteč může být samozřejmě kratší, pokud zkracujete panel.

Dodáváno včetně šroubu s čočkovitou hlavou, plastové distanční podložky a matky.

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku poštou, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, ve Starém Plzenci nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.