Cena A (nad 0 bm): 41,00 Kč bez DPH (=49,61 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 39,70 Kč bez DPH (=48,04 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 39,00 Kč bez DPH (=47,19 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 37,10 Kč bez DPH (=44,89 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Tento produkt je prodáván na ucelená balení po 25 bm.

Katalogové číslo: 29120

Výška pletiva je 120 cm, oko 50x100 mm, a silný pevný drát 2,4 mm,  barva jedlová zeleň. Pro docílení větší pevnosti jsou u tohoto pletiva ve vrchní i spodní části vloženy 2 vodorovné dráty (vznikají oka 50x50 cm). 

Prémiový výrobek s moderním neotřelým vzhledem, skvělou pevností danou drátem 2,5mm a pevnými sváry. Dlouhodobá životnost díky žárově pozinkovanému drátu s následným poplastováním, prvotřídním lakováním na odstín RAL 6005, jedlová zeleň.

Toto plastové svařované pletivo se skvěle hodí do zahrady, parku či před rodinný dům. Výhodou je, že na rozdíl od běžného pleteného pletiva jsou  oka sítě navzájem svařené a proto je pletivo pevnější. Vysoká pevnost je také garantována drátem o průměru 2,4mm, kvalitním italským plastem a precizním zpracováním na moderní lince v Itálii.  Toto pletivo nabízíme i v moderní černé barvě ANTRACIT. Pokud Vám stačí méně pevná plotová svařovaná síť, nabízíme i levnější odlehčená svařovaná pletiva TOP 70, TOP100.

Výhodou je, že na rozdíl od běžného 4-hranného pleteného pletiva jsou oka tohoto pletiva navzájem pevně svařená a proto je pletivo pevnější a odolává tak výrazně lépe vandalismu a ničení např. psy. Okem 5x10cm navíc malokterý domací mazlíček proleze.

Vyrobeno v Itálii pod certifikací ISO 9001, žádný dovoz Čína, Asie, žádné Polsko posvařované kdesi v garáži.  Prodej na celé role 25m.

Ke stavbě plotu z tohoto pletiva doporučujeme použít poplastované sloupky Turbolinea a k přichycení pletiva na tyto sloupky lze použít plastové úchytky ( dokupte si cca. 5ks na sloupek + 2-3 úchytky jsou součástí sloupku), které zacvakáte do vodorovných drátů pletiva a přišroubujete na sloupek. Spojení jednotlivých balíků je možné "přeplátováním" staré a nové role o 2-3 oka a zavázáním spojů drátkem nebo naspojkováním spojů spojovacími kleštěmi. K tomuto pletivu se nepoužívají žádné napínací dráty. Pletivo se skvěle napína na rovných plochách díky mírně zvlněným vodorovným drátům, které působí jako pružina a zaručují optimální tvárnost. Případné terenní nerovnosti je nejlépe vyřesit srovnáním terénu, např. podhrabovou betonovou deskou, nebo zkušení montéři můžou změnit směr plotu a zvlnit toto pletivo krepovacími kleštěmi. Přesný postup montáže najdete najdete v sekci dokumenty / montážní návod.

Vstup  a vjezd můžete vyřešit  bránami Exlusive, brankami Exlusive, nebo si u nás zadat atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.

Náš tip ! Spočítejte si cenu Vašeho plotu a všech potřebných komponentů on-line na: kalkulator.e-pletivo.cz

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, ve Starém Plzenci nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.