Cena A (nad 0 ks): 1,70 Kč bez DPH (=2,06 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 ks): 1,60 Kč bez DPH (=1,94 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 ks): 1,60 Kč bez DPH (=1,94 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 ks): 1,50 Kč bez DPH (=1,82 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 1

Kvalitní a pevný plastový úchyt slouží k montáží napínacích drátů na ocelový sloupek. Barva zelená RAL 6005.

Výhoda plastových úchytek je zejména v jejich bezpečnosti, rychlosti montáže, pěkného vzhledu a aplikaci šetrného zacházení s napínacím drátem, který se vlivem kolísání teplot v plastové úchytce zcela volně pohybuje bez poškození.

Montáž spočívá ve fixaci plastového úchytu pomocí speciálního šroubku s vrtáčkem, jenž zaklapne do drážky v úchytce vodící drát, který je ke sloupku pevně přichycen.

Plastové úchytky se také používají pro montáž pletiv Executive a na sloupky Turbolinea (cca 4 - 8 ks na sloupek - cca. 20 cm pravidelně pod sebou).

Zde jsme pro Vás připravili přehled sortimentu všech úchytek, objímek a přichytek

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku PPL, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.