Cena A (nad 0 ks): 159,00 Kč bez DPH (=192,39 Kč s DPH)

Cena B (nad 49 ks): 157,00 Kč bez DPH (=189,97 Kč s DPH)

Cena C (nad 99 ks): 151,00 Kč bez DPH (=182,71 Kč s DPH)

Cena D (nad 199 ks): 148,00 Kč bez DPH (=179,08 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 4175

Délka sloupku 175 cm, vyroben z kvalitní švové trubky 38 mm o síle stěny 1,5 mm (zajišťuje řádnou stabilitu a životnost plotu oproti tl. 1,2 mm), barva jedlová zeleň (RAL 6005) včetně 2 ks kvalitních pevných zelených plastových úchytek (zdarma) a černého víčka pr 38mm.

Kvalitu povrchové úpravy plotového sloupku garantuje žárový zinek o min. nánosu 275 g/m2 (vně i uvnitř) a  vysoce odolné poplastování.  Samotné plastování sloupků je prováděno na nejvyšší technologické úrovni vrstvou polyesterového roztaveného plastu. Námi dodávané sloupky jsou pro zajištění kvality plastovány až ve Francii na jedné z nejmodernějších linek v Evropě. Rozsah a kvalita jednotlivých operací při povrchové úpravě - žárové zinkování, chemické odmašťování, předpovrchové úpravy máčením v zinkových solích s následnou neutralizací povrchu sloupků, fosfátování, samotné plastování polyesterem s následnou polymerací, vysoušením a výstupní automatickou kontrolou kvality každého sloupku nemá srovnání s výrobou sloupků v  běžných lakovacích práškových boxech, kde je většina konkurenčních sloupků vyráběna. Extrémně silná vrstva žárového zinku a polyesteru odolného vůči mrazům, teplotní roztažnosti kovu a UV záření zaručuje nepřekonatelnou kvalitu a je již léty prověřena nasazením v náročných podmínkách přímořských států ale i drsných mrazivých podmínek Skandinávie.

Univerzální plotový sloupek je dodáván včetně 2 ks plastových držáčků napínacího drátu (dodáváno zvlášť pro namontování ve skutečné výšce dle pletiva) tudiž je již nemusíte dokupovat.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně, Telči nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.