Cena A (nad 0 bm): 59,80 Kč bez DPH (=72,36 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 58,90 Kč bez DPH (=71,27 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 57,90 Kč bez DPH (=70,06 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 56,50 Kč bez DPH (=68,37 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Tento produkt je prodáván na ucelená balení po 25 bm.

Katalogové číslo: 2152

Kvalitní české pevné pletivo vyrobené pod certfikací EN ISO 9001 !!!

Nejběžnější a nejžádanějsí typ pletiva pro všeobecné a univerzální použití v zahradách, kolem domů, prům. objektů, atd... 

Výška pletiva je 150cm,barva antracit RAL 7016 ( šedočerná), oko 50mm, žárově zinkovaný drát z kterého je pletivo vyrobeno má průměř 1,7mm a včetně poplastování 2,5mm. Zapletený napínací drát ( nahoře a dole) má průměr 3,5mm, ( z toho 2,5mm má ocelové žárově zinkované jádro)  Pletivo se prodává na celé role 25m. Od výšky 125cm doporučujeme dokoupit i středový drát.

Veškeré dráty jsou žárově zinkované a průměr ocelového jádra je skutečně 1,7mm !. Slabší průměry, byť i jen o desetiny milimetrů výrazně zvyšují měkkost pletiva a snižují jeho životnost a užitnost, jelikož slabé pletivo z drátu 1,5 nebo 1,65mm je velmi náchylné na poškození psy, vandaly, zahradní technikou, atd..

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Poplastování je provedeno extudační metodou tzn. tepelným natavováním a tlakovym nalisováním roztaveného kvalitního plastu na žárově zinkovaný drát což zaručuje dokonalé přilnutí a dlouhodletou životnost přes 20 let.

Výhodou pletiva se zapleteným napínacím drátem je, že nemusíte napínat drát zvlášť a pletivo zvlášť, což Vám urychlí montážní proces, ovšem je potřeba si uvědomit, že v jednom procesu napínáte drát i pletivo. Při napínáńi drátu Vám tedy na napínacím drátu visí cely balík pletiva což má vliv na vyšší fyzickou náročnost a vyžaduje i zkušenosti pro zajištění kvality montáže. Osobně preferujeme spíše při stavbě plotu pletiva bez zapleteného napínacího drátu, kdy montážní proces lze rozdělit do samostatného prvotního napínání drátů ( drátěnné osnovy) a poté na tyto dráty za háčky na pletivu zavěsít pletivo. Ovšem krajově ( Praha, Plzeňsko), dle letitých zavedených zvyků jsou monteři zvykli výhradně na toto provedení pletiva se zapl. napínacím drátem a větší rovinné délky v tomto provedení jdou montovat opravdu rychle. Montážní návod je zde.

Při výběru dodavatele pletiva důrazně porovnávejte a dbejte na tyto parametry (které toto naše kvalitní pletivo má):

Drát v pletivu alespoň 1,7mm/2,5mm a ze žárově zinkované oceli ! Nenechte se zlákat na slabší drát - byť např. uváděný průměr 1,65mm, který bude mít díky toleranci ČSN normy ve skutečnosti pouze 1,6mm. Korunovou úsporou by jste nakupili výrazně měkkčí nefunkční pletivo, které Vám poničí klidně i jezevčík.

Drát zapletený do pletiva vyžadujte alespoň v průměru jádra 2,5mm a vč. poplastování 3,5mm !  Na trhu se vyskytují i napínací dráty 2,2mm na 3,2mm, ovšem při zavěšení težkého pletiva na takto slabý drát 2,2mm/ dochází v zimě k prasknutí a zničení celého plotu. Drát slabší než 3,5mm se také časem prověšuje a delá na plotu nezvhledné prověšené vlny pletiva.

Vyžadujte pletivo s okem 50mm! S větší velikostí oka ( 55mm, 60mm) výrobcům klesají výrobní náklady, ale pevnost pletiva se tím výrazně snižuje.

Preferujte českého výrobce s výrobky kvality certifikovanými systémy ISO 9002. Jednak podpoříte domácí pracovní trh a případné reklamace u polských, slovenských či čínských výrobců jsou zdlouhavé a s nejistým výsledkem.

 

 

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.