Cena A (nad 0 bm): 61,60 Kč bez DPH (=74,54 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 60,60 Kč bez DPH (=73,33 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 60,00 Kč bez DPH (=72,60 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 59,00 Kč bez DPH (=71,39 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 2150

Kvalitní české pevné pletivo vyrobené pod certfikací EN ISO 9001 !!!

Výška pletiva je 150 cm, je bez zapleteného napínacího drátu ( o výhodách tohoto provedení si přečtěte v podrobném popisu výrobku nebo montážním návodu), průměr drátu včetně poplastování je 2,7 mm. Pletivo je vyráběno z pevného žárově zinkovaného ocelového drátu dle ČSN 426410 z průměru 1,7 mm, který je po žárovém zinkování  potažen extrudovaným plastem, oko je 50 mm, barva pletiva je tmavě zelená - RAL 6005.

Extrudování roztaveným plastem a silný drát 2,7mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přes 20-30 let!

4-hranné pletivo je to nejběžnější a neuniversálnější pletivo pro všeobecné použití a nalezne své užití zejména při oplocení domů, výroben, továren,  hřišt, zahrad, v zemědělství, sadařství či při oplocení průmyslových objektů. Toto pletivo je vyrobeno v ČR pod certfikací EN ISO 9001, která garantuje tu nejvyšší kvalitu !!!

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

K montáži doporučujeme:

napín. drát v 3-nás. délce pletiva+rezerva 10 %.
vázací drát - 1 bal. na 50 m plet. .
ráčny - 3 ks na 25bm pletiva .

Balení jednotlivých rolí je 25metrů, ale toto pletivo prodáváme na jednotlivé metry, takže Vám můžeme například dodat 37 metrů - tzn. celý 25m  balík a 12m ustřihneme  na požadovaný zbytek! Spojení jednotlivých pletiv zapletením spojovací spirály ( z kterých je pletivo vyrobeno) je přitom velmi jednoduché a spoj není vůbec vidět .

Toto pletivo z drátu 2,7mm je již 18 let naše "vlajková loď" mezi 4-hrannými pletenými pletivy. I pres neustálý tlak ostatních výrobců a prodejců, kteří desetinu po desetině milimetru snižují výrobní průměř drátu, my držíme stále průměr výrobního drátu 1,7mm ocelové jádro a 2,7mm vč. poplastování, a to i přes vysoké výrobní náklady, protože se jedná o provedení které zaručuje skvělou pevnost za vynikající cenu.  Přesto pokud Vám stačí levnější pletivo méně pevné vyberte si pletivo LIGHT z drátu 2,4mm nebo pletivo EKONOMIK z drátu 2,5mm s okem 6cm. Naopak pro horské oblastí, velké psy dodáváme pletivo FORTE z drátu 3,0mm. Nabizíme i provedení pletiva s již zapleteným napínacím drátem.

Montáž pletiv bez zaplet. napinacího drátu má mnoho výhod, mezi něž zejména patří:
Rychlost montáže (cca 100m/dopoledne)
Úspora materiálu ( i 5cm délka pletiva lze libovolně kamkoliv zaplést)
Jednoduchost ( montáž zvládne opravdu každý)
Variabilnost (nemusí se napojovat složite nap. drát, pletivo lze kdekoliv rozplést)
Náš tip !!!!! Spočítejte si cenu Vašeho plotu a všech potřebných komponentů on-line na: kalkulator.e-pletivo.cz

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.