Cena A (nad 0 ks): 572,00 Kč bez DPH (=692,12 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 563,00 Kč bez DPH (=681,23 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 554,00 Kč bez DPH (=670,34 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 541,00 Kč bez DPH (=654,61 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 30200

Pevnost, robustnost, reprezentativní vzhled, bezpečnost a jednoduchá montáž!!!  To jsou vlastnosti panelu Lario standart výšky 122cm a délky 250,5-251cm. Velikost oka panelu je 50x200mm. Panel je vyroben ze žárově zinkvaných drátů ( vodorovné i svislé) a následně plastifikován technologii pollyestere na barvu RAL 6005, jedlová zeleň. Panel je vyroben z drátu průměru 4,8mm. Pozor!!! chcete-li opravdu kvalitní pevný plot, zapomeňte na konkurenční kdesi v Asii, Polsku vyráběné nebo dovážené verze z drátů 3,5 nebo 4mm a oky 76x200mm nastříkané běžnou barvou na galvanicky zinkovaný drát .
 
Nejmodernější technologie poplastování roztaveným plastem pollyestere,  je unikátní proces kterému předchází odmaštění drátu, fosfátování žárově zinkovaného drátu, máčení v zinkových solích, plastování, polymerace,atd... Plastování je prováděno ve Francii na nejmodernější lince v Evropě. Výsledkem je špičkově povrchově upravený plotový díl, který vyniká díky použitému drátu 4,8mm extrémní pevností, životností s předurčením na ty nejnáročnější aplikace. Kvalita je desitky let již prověřována nasazením po celé Evropě od přímořských států až po drsné podmínky Skandinávie. Mezi časté dotazy patří zda tento panel lze vyrobit i v jiné než zelené barvě. Tento panel se vyrábí pouze v zelené nebo černé barvě ANTRACIT. Barevné panely s výběrem barvy poplastování si můžete objednat zde barevné 3D panely2Dpanely barevné , 2D panely antracit
 
Charakteristikou panelu je prostorové tvarování 3D, kdy prolisovaná vlna ve spodní a vrchní části panelu zvyšuje stabilitu a tuhost panelu. V horní části panelu přesahují vertikální dráty panel o 2cm, čímž vzniká bariéra ostnů proti přelézání. Spodní hrana panelu je hladká. Obrácením panelů hladkou stranou nahoru můžete získat panel, který poté vrchní stranou je vhodný např. na oplocení bazénů, zahrádky, atd.. Panel disponuje širokým spektrem uplatnění. Plánujete-li oplotit rodinný dům, bazén, firmu, hřiště nebo jen udělat voliéru na psa je nejvhodnějším typem oplocení tento panel..Použitím panelu Lario  vytvoříte reprezentativní, efektní, moderní, pevný a bezúdržbový plot.
 
Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Nejčastěji se panely přichycují na :
**  kulaté sloupky Turbolinea pr. 48mm pomocí kovových průběžných nebo koncových objímek ( nejčastější varianta), plastových úchytek, plastových objímek nebo úchyty do pilířů ztraceného bednění
** hranaté sloupky 60x40mm pomocí objímek
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
 
Mezi často vyhledávané alternativy panelů Lario patří
** panel LarioEco (zelené ekonomické panely z drátu 4,0mm a délky panelu 300cm),
** panel Lario Antracit ( černá hrubá barva RAL 7016), (moderní černé panely ve stejném provedení jako Lario standart)
** panel 3D v provedení žárového zinku nebo panel 3D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
** panel 2D v provedení žárového zinku nebo panel 2D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
Častým doplňkem oplocení panelů Lario jsou podhrabové betonové desky, které musí být délky 2,5mm, brány Exlusive, branky Exlusive, nebo atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.
Veškeré typy plotů si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu v našem on-line kalkulátoru

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.