Cena A (nad 0 ks): 9,00 Kč bez DPH (=10,89 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 ks): 8,70 Kč bez DPH (=10,53 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 ks): 8,50 Kč bez DPH (=10,29 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 ks): 8,10 Kč bez DPH (=9,80 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 4

Napínací ráčna zinkovaná - ZESÍLENÉ PROVEDENÍ (No.3) - provedení žárový zinek, slouží k precíznímu napínání vodících (napínacích) drátů 4-hranných poplastovaných nebo pozinkovaných pletiv. Montovaný plot je potřeba rozdělit na plochy max. po cca 25 m, na které se použije vždy jedna ráčna pro každý drát (2 - 3 ráčny na 25 m).

Výhoda ráčny oproti závitovým mechanismům tkví v tom, že mechanismus ráčny nerezaví, tudíž se dá použít i po několika letech. Velikost ráčny je 118x30mm a má zesílený středový čep pro větší tahy při napínání.

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku PPL, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.