Cena A (nad 0 ks): 60,00 Kč bez DPH (=72,60 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 ks): 57,00 Kč bez DPH (=68,97 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 ks): 54,00 Kč bez DPH (=65,34 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 ks): 49,00 Kč bez DPH (=59,29 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 9

Napínací masivní ráčna v zeleném provedení je speciálně vyrobena pro extrémně namáhané aplikace, silné dráty, těžké ploty, horské oblasti atd.

Ráčna souží k precíznímu napínání vodících (napínacích) drátů 4-hranných poplastovaných nebo pozinkovaných pletiv. Je také vhodná pro napínání drátů 3,15 Zn u zinkovaných pletiv a zesíleného napínacího poplastovaného drátu 3,0 / 4,0 mm.

Montovaný plot je potřeba rozdělit na plochy max. po cca 25 - 30 m, na které se použije vždy jedna ráčna pro každý drát (2 - 3 ráčny / 30 m). Princip napínání spočívá v natahováním drátu na dřík šroubu pomocí otáčení nástrčného stranového klíče. Po patřičném vypnutí se druhým klíčem dotáhne matka šroubu a zabrání se tak povolení drátu. Určeno pouze pro sloupky pr. 48 mm.

Zde jsme pro Vás připravili přehled sortimentu všech úchytek, objímek a přichytek

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku PPL, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.