Sleva 15% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 bm): 30,70 Kč bez DPH (=37,15 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 29,80 Kč bez DPH (=36,06 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 29,30 Kč bez DPH (=35,45 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 27,80 Kč bez DPH (=33,64 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Tento produkt je prodáván na ucelená balení po 25 bm.

Katalogové číslo: 29060

Výška pletiva je 60 cm, oko 50x100 mm, a silný pevný drát 2,4 mm,  barva jedlová zeleň RAL600500 Pro docílení větší pevnosti jsou u tohoto pletiva ve vrchní i spodní části vloženy 2 vodorovné dráty (vznikají oka 50x50 cm). 

Dekorační nízké pletivo - síť pro mnohostranné využití - parky, výběhy pro domací mazlíčky, voliery, atd...Velká pevnost a stabilita je daná drátem průměru 2,4mm, který zaručuje výraznou samonostnost a umožňuje pevnou montáž i bez masivně zabetonovaných sloupků.

Výhodou je, že na rozdíl od běžného 4-hranného pleteného pletiva jsou oka tohoto pletiva navzájem pevně svařená a proto je pletivo pevnější a odolává tak výrazně lépe vandalismu a ničení např. psy. Okem 5x10cm navíc malokterý domací mazlíček proleze. 

Vysoká pevnost je také garantována drátem o průměru 2,4mm, kvalitním italským plastem a precizním zpracováním na moderní lince v Itálii.   Pokud Vám stačí méně pevná plotová svařovaná síť v zelené barvě, nabízíme i levnější odlehčená svařovaná pletiva TOP 70, TOP100 ( které si můžete na nižší výšky zkrátit nebo rozstřihnout)

Prodej na celé role 25m.

Ke stavbě plotu z tohoto pletiva doporučujeme použít poplastované sloupky T-linea a k přichycení pletiva na tyto sloupky lze použít poplastovaný vázací drát. Spojení jednotlivých balíků je možné "přeplátováním" staré a nové role o 2-3 oka a zavázáním spojů drátkem nebo naspojkováním spojů spojovacími kleštěmi. K tomuto pletivu se nepoužívají žádné napínací dráty. Pletivo se skvěle napína na rovných plochách díky mírně zvlněným vodorovným drátům, které působí jako pružina a zaručují optimální tvárnost. Případné terenní nerovnosti je nejlépe vyřesit srovnáním terénu, nebo zkušení montéři můžou změnit směr plotu a zvlnit toto pletivo krepovacími kleštěmi. Přesný postup montáže najdete najdete v sekci dokumenty / montážní návod.

Vstup  můžete vyřešit brankami BASIC nebo si u nás zadat atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.

Náš tip ! Spočítejte si cenu Vašeho plotu a všech potřebných komponentů on-line na: kalkulator.e-pletivo.cz

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, ve Starém Plzenci nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.