Cena A (nad 0 ks): 199,40 Kč bez DPH (=241,27 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 199,40 Kč bez DPH (=241,27 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 199,40 Kč bez DPH (=241,27 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 199,40 Kč bez DPH (=241,27 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 230231

Napínací klešně pro spony GRIPPLE umožňují plynulé nastavení maximálního tahu pro zajištění maximálního vypnutí, ale zabraňujícímu prasknutí drátu. Kleště se vyznačují moderním ergonomickým bezůdržbovým provedením, robustností, a vynikající funkčností zrychlující a usnadňující práci.

Zapůjčení na 10 dní. Kleště doveze řidič společně se zakázkou, zpět je posílá zákazník do 10 dnů (např. poštou) na svoje náklady.

Důmyslný mechanismus spon GRIPPLE společně s těmito kleštěmi umožňuje spojování, ale zejména napínání zinkovaných a poplastovaných drátů. Aplikace je velmi jednoduchá. Do spon prostrčíte z leva a z prava dráty, a ručně dotáhnete. Nasadíte sponu do kleští a kývavým pohybem napínáte drát. Mechanismus ve sponě zabraňuje zpětnému pohybu drátu.

Výhodou tohoto systému je i dodatečná možnost dopnutí napínaných drátů. Mechanismus spon umožňuje i po odblokování západkového mechanismu povolení napnutých drátů.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.