Cena A (nad 0 bm): 52,00 Kč bez DPH (=62,92 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 bm): 51,00 Kč bez DPH (=61,71 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 bm): 50,00 Kč bez DPH (=60,50 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 bm): 49,10 Kč bez DPH (=59,41 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 35400

Výška 100 cm, oko 19 x 19 mm, vyrobeno z drátu 1,4 mm. Povrchová úprava sítě je tvořena žárovým zinkem, který disponuje dlouhou životností a exceletní odolností. 

Univerzální svařovaná síť je určena zejména na výrobu klecí pro domácí i hospodářská zvířata, voliér, ale také k použití v zemědělství, průmyslu či kutilství. Výhoda svařovaných sítí spočívá v jejich univerzálnosti (sítě lze kdekoliv rozstřihnout, vystřihnout do nich jakýkoliv otvor, a to bez rizika rozpadnutí nebo zdeformování sítě). Balení 25 m.

Spojování sítí se provádí pomocí spojovacích kleští nebo navázáním vázacím drátem 1,4 mm Zn.Svařovaná síť je určená nejčastěji na výrobu klecí, voliér, používá se v zemědělství, průmyslu. Výhodou svařovaných sítí je jejich universálnost, sítě lze kdekoliv rozstřihnout, vystřihnout do nich jakýkoliv otvor bez rizika rozpadnutí nebo zdeformování sítě. Jednotlivé části je možno spojit navázáním pozinkovaným vázacím drátem.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákověi nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.