Cena A (nad 0 ks): 28,80 Kč bez DPH (=34,85 Kč s DPH)

Cena B (nad 99 ks): 28,30 Kč bez DPH (=34,24 Kč s DPH)

Cena C (nad 199 ks): 27,20 Kč bez DPH (=32,91 Kč s DPH)

Cena D (nad 499 ks): 26,80 Kč bez DPH (=32,43 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 1112

Spony GRIPPLE MEDIUM - pro drát 3,15 - 4,25 mm.

Napínací a spojovací strojek GRIPPLE slouží k rychlé montáži drátů, drátěných konstrukcí, spojování pletiva a napínacích drátů v systémech oplocení, a jejich následné napnutí na požadovanou úroveň.

Řada spojek GRIPPLE PLUS je především určená pro použití na vinicích, vinohradech, sadech, ovocných školkách, či plantážích, stejně tak, je ale možné spojky použít při plocení či oplocování pozemků.

Výhodou spojek v nové modelové řadě PLUS je zvýšená odolnost vůči chemickým postřikům, povětrnostním vlivům a korozi, ale také velmi snadná a rychlá montáž. Další výhodou je možnost rychlého došponování vodicích drátů na požadovanou hodnotu, pokud u nich časem dojde k uvolnění nebo prověšení.Vzájemné spojení jednotlivých rolí pletiva je rychlé, kvalitní a estetické oproti běžnému způsobu pomocí vázacího drátu.

Velmi vhodné a účelné je použití spojek GRIPPLE při průběžném spojování všech typů svařovaných pletiv a uzlových lesnických pletiv. Vzájemné spojení jednotlivých rolí pletiva je rychlé, kvalitní a estetické oproti běžnému způsobu pomocí vázacího drátu.

Spojky GRIPPLE se velmi osvědčily při opravách prasklých drátů. Oprava je velice levná a rychlá. Stačí 2 ks spojky GRIPPLE a kousek drátu (10 - 20 cm). Není tedy nutná pracná demontáž původního vedení a jeho výměna za nové. Tyto jednoduché, levné a rychlé opravy najdou široké uplatnění při všech opravách oplocení.

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku PPL, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.