Cena A (nad 0 ks): 6 592,00 Kč bez DPH (=7 976,32 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 6 406,60 Kč bez DPH (=7 751,99 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 6 118,20 Kč bez DPH (=7 403,02 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 5 634,10 Kč bez DPH (=6 817,26 Kč s DPH)

k dodání do 10 dnů

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 11186

Brána 2-křídlá asymetrická výšky 180cm a šíře křídel 100cm( branka) +180cm(bránové křídlo) , poplastovaná se zavíráním na kliku a zamykatelná dozickým klíčem, vypletená 4-hranným(klasickým) pletivem. Šíře průjezdu je 280 cm a šíře celé brány  vč. sloupů je cca. 296 cm.

Akce! Nyní dostanete od nás k této bráně nerezovou kliku v hodnotě 400 Kč zdarma.

Jiné rozměry křídel nebo výpletů si můžete zvolit v modifikaci. Přehled o možných modifikacích je přehledně vidět v obrázkové galerii výrobku. V modifikacích jsou nejběžnější a nejžádanější kombinace barvy, výpletu a rozměru. ( Požadujete-li jinou modifikaci, která je v galerii, ale není v nabídce modifikace, kontaktujte nás např. e-mailem, vyřešíme Váš požadavek individualně). Mimo uvedené modifikace si můžete nakonfigurovat svojí branku/ bránu zcela dle svých představ v našem on-line konfigurátoru bran a branek.

Brána je vyrobena ze zinkovaných trubek, které jsou poplastovány na odstín RAL 6005 - jedlová zeleň. Paktické funkční provedení této brány předurčuje použíti této brány ve všech segmentech uplatnění a to zejména v kombinaci s klasickým pletivem při oplocování zahrad, rodinných domů, sadů, atd. Šíře průjezdu je navržena a léty prověřena tak, aby vyhovovala vjezdu osobních i nákladních vozů. Český kvalitní výrobek, žádný dovoz Čína, Polsko

*  Křídla bran: - venkovní rámy obou křídel jsou svařeny ze zinkované trubky 38mmm, následně do těchto rámů je vevařen další trubkový rámeček z trubky 14mm a do pravého křídla i kapsa na zamykací mechanismus a do levého zástrč. Následně jsou celé rámy kvalitně poplastován polyesterovým poplastováním na barvu RAL 6005 - jedlová zeleň. Poté je vnitřní rám křídel vypleten a obšit 4-hr. klasickým pletivem EXTRA z pevného drátu 2,7mm.

*  Bránové sloupy: 2 ks pantových sloupů jsou vyrobeny z trubky 60mm, stěny 2,5mm. Sloupky jsou o cca. 50cm delší na zabetonování než je výška branky ( jámu na sloupek vykopejte cca. 80-90cm, spodní půlku zasypte betonem, uhutněte a poté vložte sloupek. Pro zpevnění, můžete napříč sloupkem prostrčit např. roxor, hřebík, drát, atd., který zabrání protočení sloupku v betonu, Dodáváno včetně vrchních víček

*  Příslušenství brány: sada horního a dolního stavitelného pantu pro každý sloupek, kterými jednoduše nastavíte přesné umístění křídel brány, dále veškeré kování, stavitelný doraz pravého křídla do levého, veškerý spojovací materiál a klika se zavíracím mechanismem - vše v bezůdržbovém provedení. Součástí branky je schématický montážní návod pro jednoduché sestavení a montáž.

Levé bránové křídlo při pohledu z ulice je zajištěno proti nechtěnému otevření zástrčí ( "šupákem", jistícím kolíkem), která při zavřené a zamknuté bráně nejde otevřít a tak bránu bez odemknutí nelze rozevřít. Do tohoto levého křídla se zamyká a zavírá pravé křidlo. V pravém křídle je umístěna klika a zamykací mechanismus.  Jednoduchým nastavením lze zvolit u pravého bránového křídla otevírání k sobě nebo od sebe. Po odemknutí a otevření pravého křídla lze u levého křídla zdvihnout zástrč a levé křídlo poté lze libovolně otevřít do ulice i do pozemku. Úhel otevření bránových křídel je cca. 130°.

Součástí brány není cylindrická vložka, protože si klíč částo zákazníci sjednocují s domovním klíčem, ale můžete si jí dokoupit samostatně.

Bránu doporučujeme vždy na obou bránových sloupcích zavzpěrovat. Vzpěry uchytíte na brankové sloupky pomocí objímky 60mm. Montáž 4-hranného ( klasického) pletiva na sloupek branky se provádí obšitím sloupku vázacím drátem.

Jiné barevné provedení než jedlová zeleň ( např. jinou úpravu, barvu, rozměr ) si můžete objednat v nabídce modifikace.

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

ran.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.