Cena A (nad 0 ks): 4 274,50 Kč bez DPH (=5 172,15 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 4 058,20 Kč bez DPH (=4 910,42 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 3 841,90 Kč bez DPH (=4 648,70 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 3 733,80 Kč bez DPH (=4 517,90 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 11103

Brána 2-křídlá výšky 100cm a šíře křídel 180+180cm, poplastovaná se zavíráním na kliku a zamykatelná dozickým klíčem, vypletená 4-hranným(klasickým) pletivem. Šíře průjezdu je 360cm a šíře celé brány  vč. sloupů je cca. 376 cm. Akce! Nyní dostanete od nás k této bráně nerezovou kliku v hodnotě 400 Kč zdarma.

Brána je vyrobena ze zinkovaných trubek, které jsou poplastovány na odstín RAL 6005 - jedlová zeleň. Praktické funkční provedení této brány předurčuje použíti této brány ve všech segmentech uplatnění a to zejména v kombinaci s klasickým pletivem při oplocování zahrad, rodinných domů, sadů, atd. Šíře průjezdu je navržena a léty prověřena tak, aby vyhovovala vjezdu osobních i nákladních vozů. Český kvalitní výrobek, žádný dovoz Čína, Polsko

Jiné rozměry křídel nebo výpletů si můžete zvolit v modifikaci. Přehled o možných modifikacích je přehledně vidět v obrázkové galerii výrobku. V modifikacích jsou nejběžnější a nejžádanější kombinace barvy, výpletu a rozměru. ( Požadujete-li jinou modifikaci, která je v galerii, ale není v nabídce modifikace, kontaktujte nás např. e-mailem, vyřešíme Váš požadavek individualně). Mimo uvedené modifikace si můžete nakonfigurovat svojí branku/ bránu zcela dle svých představ v našem on-line konfigurátoru bran a branek.

*  Křídla bran: - venkovní rámy obou křídel jsou svařeny ze zinkované trubky 38mmm, následně do těchto rámů je vevařen další trubkový rámeček z trubky 14mm a do pravého křídla i kapsa na zamykací mechanismus a do levého zástrč. Následně jsou celé rámy kvalitně poplastován polyesterovým poplastováním na barvu RAL 6005 - jedlová zeleň. Poté je vnitřní rám křídel vypleten a obšit 4-hr. klasickým pletivem EXTRA z pevného drátu 2,7mm.

*  Bránové sloupy: 2 ks pantových sloupů jsou vyrobeny z trubky 60mm, stěny 2,5mm.  Sloupky jsou o cca. 50cm delší na zabetonování než je výška branky ( jámu na sloupek vykopejte cca. 80-90cm, spodní půlku zasypte betonem, uhutněte a poté vložte sloupek. Pro zpevnění, můžete napříč sloupkem prostrčit např. roxor, hřebík, drát, atd., který zabrání protočení sloupku v betonu, Dodáváno včetně vrchních víček

*  Příslušenství brány: sada horního a dolního stavitelného pantu pro každý sloupek, kterými jednoduše nastavíte přesné umístění křídel brány, dále veškeré kování, stavitelný doraz pravého křídla do levého, veškerý spojovací materiál a klika se zavíracím mechanismem - vše v bezůdržbovém provedení. Součástí branky je schématický montážní návod pro jednoduché sestavení a montáž.

Levé bránové křídlo při pohledu z ulice je zajištěno proti nechtěnému otevření zástrčí ( "šupákem", jistícím kolíkem), která při zavřené a zamknuté bráně nejde otevřít a tak bránu bez odemknutí nelze rozevřít. Do tohoto levého křídla se zamyká a zavírá pravé křidlo. V pravém křídle je umístěna klika a zamykací mechanismus.  Jednoduchým nastavením lze zvolit u pravého bránového křídla otevírání k sobě nebo od sebe. Po odemknutí a otevření pravého křídla lze u levého křídla zdvihnout zástrč a levé křídlo poté lze libovolně otevřít do ulice i do pozemku. Úhel otevření bránových křídel je cca. 130°.

Pokud potřebujete bránu instalovat tak, že chcete při pohledu z ulice mít kliku na levém křídle a na pravém zástrč (tzn. otočíte jí zrcadlově oproti standartu) je to možné, ale napište nám do poznámky objednávky toto: "klika brány bude vlevo". My Vám k bráně přibalíme levotočivou zástrč, která toto umožňuje ( aby jste měli zastrč, šupák směrem do zahrady)

Součástí brány není cylindrická  vložka, protože si klíč částo zákazníci sjednocují s domovním klíčem, ale můžete si jí dokoupit samostatně.

Bránu doporučujeme vždy na obou bránových sloupcích zavzpěrovat. Vzpěry uchytíte na brankové sloupky pomocí objímky 60mm. Montáž 4-hranného ( klasického) pletiva na sloupek branky se provádí obšitím sloupku vázacím drátem.

Jiné barevné provedení než jedlová zeleň ( např. jinou úpravu, barvu, rozměr ) si můžete objednat v nabídce modifikace.

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní.

Pokud potřebujete kombinaci branky vedle brány, objednejte si bránu a branku ( ve stejné výšce) a instalaci proveďte tak, že použijte 2 bránové sloupky a jeden brankový ( druhý brankový můžete použít na rohový sloupek, atd...). Plechový doraz branky potom přivrtáte na bránový sloupek.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

ran.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.