Jarní slevy na celý sortiment

Jarní slevy na celý sortiment

Jarní slevy na celý sortiment

16. 3. 2023

Jaro již klepe na dveře a právě nyní je ten správný čas na opravu a stavbu nového plotu. Využijte naší jarní akce a nakupujte pletiva a vše na stavbu plotů s akční slevou.

Nabízíme Vám výprodej více jak 100 položek s další slevou až 15%. Seznam položek ve výprodeji je zde.

Nabízíme také mimořádnou slevu 10% na celý sortiment branek FAB. 2-křídlých bran FAB, branek Exlusive, Bran Exclusive a branky basic. Nabízíme také za snížené ceny zakázkově vyráběné brány a branky a posuvné brány. Svojí atypyckou bránku, bránu, posuvku si můžete nakonfigurovat zde ( a my Vám jí do 14 dnů vyrobíme a dovezeme).

Veškeré materiály Vám rádi ZDARMA dovezeme po celé ČR do 3 prac. dnů. Nebo si můžete materiály vybrat, prohlédnout a nakoupit na našich střediscích ve Vamberk, Vsetíně a Tymákově u Plzně.

Naši spolehlivost, kvalita, rychlost a pečlivost garantujeme již 25 let a potvrzují jí tisíce spokojených zákazníků ( zde jsou reference).

PLOTY VAMBERK -  JE JEDNIČKA NA TRHU S PLOTY. Dovolte nám o tom přesvědčit i Vás.

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.