Představujeme Vám zakázkovou bránovou výrobu PLOTY VAMBERK

Představujeme Vám zakázkovou bránovou výrobu PLOTY VAMBERK

Představujeme Vám zakázkovou bránovou výrobu PLOTY VAMBERK

8. 3. 2023

Mimo strojově vyráběného pletiva, drátěných panelů a typizovaných bran a branek se zabýváme zámečnickou zakázkovou výrobou všechy typů branek a křídlových, posuvných bran, zámečnických komponentů pro ploty a oplocení. Disponujeme širokým portfoliem vybavení a technologiemi od projekce, dělení materiálu plasmového sváření, laserového vypalování, tvarování, ohýbání, robotického pracovište  a následného zinkování, poplastovávání pollyesterem s polymerací. Následně poplastované výrobky kompletujeme, brány vyplétáme výplněmi, kvalitně balíme, aby nedocházelo k poškození přepravou a expedujeme k našim zákazníkům dodávkami, náklaďáky, kamiony. Ročně vyexpedujeme přes 2 500 zakázkových posuvných a křídlových bran a branek, lesních závor a více jak 12 tis. typizovaných bran. Tímto se řadíme mezi největší dodavatelé bran ve střední Evropě.

Naši zakázkovou výrobu si můžete nakonfigurovat zde nebo o si vybrat ze široké nabídky hotových výrobků na www.e-pletivo.cz  Přinášíme Vám také fotogalerii z výroby a hotových bran, kterou  si můžete prohlédnout zde

 
 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.